• Naša žiačka v Slove Šaľanov

• 02.11.2021 19:30
        • V najnovšom čísle Slova Šaľanov sa píše o našej bývalej žiačke Stelke Tóthovej, ktorá dosiahla veľký úspech a spolu s našou terajšou žiačkou Van Bao získala jazykový certifikát Cambridge English na úrovni C1. Obe sa teraz pripravujú v našom Cambridge English Exam Preparation Centre na absolvovanie skúšky Cambridge English Proficiency na úrovni C2.
        • Naša škola sa stala oficiálnym prípravným centrom Cambridge English

• 08.09.2021 14:46
        • Dńa 4.8.2021 vstúpilo do platnosti memorandum o spolupráci medzi našou školou a najväčšou jazykovou školou na Slovensku International House v Bratislave. Naša škola po niekoľkoročných prípravách žiakov na medzinárodne platné jazykové skúšky Cambridge English postúpila na vyšší level. Stali sme sa oficiálnym centrom na prípravu žiakov na spomínané skúšky v spolupráci s akreditovaným centrom International House v Bratislave. International House, ako jediná škola na Slovensku, patrí do celosvetovej siete jazykových škôl International House World Organisation. Za týmto úelom na škole prebiehajú prísne inšpekcie na zaistenie vysokej kvality prebiehajúcich činností.
        • Cambridge English First Certificate in English for Schools

• 27.06.2021 15:25
        • Dňa 26.06.2021 šiesti žiaci/ žiačky našej školy absolvovali jazykovú skúšku Cambridge English First Certificate in English na jazykovej úrovni B2. (maturitná úroveň) Táto skúška je uznávaná najlepšími školami na celom svete a je rešpektovaná aj zamestnávateľmi s medzinárodným pôsobením. Žiaci sa na skúšku pripravovali prostredníctvom aplikácie Microsoft Office Teams v rámci krúžku anglického jazyka na našej škole. Výsledky skúšky by mali byť známe do 4 týždňov.