• ŠKD - zmena poplatkov

• 03.03.2021 10:10
        • Po nástupe na prezenčné vyučovanie nastáva zmena výšky poplatku za školský klub detí. Viac informácií nájdete na stránke mesta Šaľa >TU<
        • Preplatok za ŠKD

• 23.09.2020 09:37
        • Preplatok za ŠKD v školskom roku 2019/2020Vytlačiť

Vážení rodičia,

Vzhľadom na situáciu vzniknutú v súvislosti s ochorením Covid-19, kedy ŠKD nebol v prevádzke od polovice marca do júna 2020 Vám vznikli preplatky na poplatkoch za ŠKD. Tieto by sme radi do konca kalendárneho roka vyrovnali. Rodičia, ktorých deti navštevujú ŠKD aj v školskom roku 2020/2021 budú mať preplatok zohľadnený v platbe za mesiace september – december 2020. Od rodičov, ktorých deti v tomto školskom roku ŠKD už nenavštevujú potrebujeme žiadosť o vrátenie preplatku. Táto musí obsahovať meno dieťaťa, triedu, sumu, ktorú ste uhradili a číslo účtu v tvare IBAN, na ktorý má preplatok škola uhradiť. Túto žiadosť potrebuje pani ekonómka ako doklad, na základe ktorého bol preplatok uhradený.

Tlačivo žiadosti na stiahnutie:
          preplatok.doc

Ďakujeme za pochopenie.