• 1. miesto v okresnom kole v olympiáde v nemeckom jazyku

• 25.01.2024 05:30
        • Dňa 18.1.2024 sa konalo okresné kolo Olympiády v nemeckom jazyku. Našu školu reprezentovali Andrej Holota (7.B) v kategórii 1A, Emil Bábics (8.A) a Nina Szikorová (9.A) v kategórii 1B. Všetci traja sa statočne pasovali s náročnými úlohami. Najúspešnejším bol Andrej Holota, ktorý obsadil 1. miesto. Srdečne mu blahoželáme a prajeme veľa úspechov v krajskom kole!
        • 1. miesto v okresnom kole olympiády v anglickom jazyku

• 18.01.2024 18:29
        • Naša žiačka Liliana Kusá vyhrala olympiádu v anglickom jazyku v kategórii 5. - 7. ročníka  základných škôl v okrese Šaľa. Žiačka sa na olympiádu usilovne pripravovala a zaslúžene získala postupové prvé miesto. Za niekoľko dní bude okres Šaľa reprezentovať na krajskom kole. Veríme že sa opätovne dobre pripraví a bude i našu školu dôstojne reprezentovať! Gratulujeme a držíme palce!
        • Olympiáda v nemeckom jazyku

• 05.12.2023 21:11
        • Dňa 20.11.2023 sa v našej škole uskutočnilo školské kolo olympiády v nemeckom jazyku. Do súťaže sa zapojilo 8 žiakov. Víťazom v kategórii 1A je Andrej Holota (7.B) a umiestnenie v kategórii 1B je nasledovné: 1. miesto - Nina Szikorová (9.A), 2. miesto - Emil Bábics (8.A) a 3. miesto - Martin Stacho (9.A). Všetkým srdečne blahoželáme! Súťažiaci, ktorí obsadili 1. a 2. miesto postupujú do okresného kola. Držíme im palce!
        • Vyhodnotenie školského kola olympiády v anglickom jazyku

• 26.11.2023 20:43
        • Dňa 24.11.2023 sa uskutočnilo školské kolo olympiády v anglickom jazyku. Súťažilo v ňom 11 žiakov a žiačok, ktorí sem postúpili z predškolského kola. Kvalita školského kola sa každým rokom zvyšuje a dúfame, že dva posupujúci sa budú zodpovedne pripravovať na okresné kolo, aby mohli dosiahnuť čo najlepšie výsledky.
        • Vyhodnotenie predškolského kola olympiády v anglickom jazyku

• 13.11.2023 19:32
        • Dňa 10.11.2023 sa uskutočnilo predškolské kolo olympiády v anglickom jazyku. Zúčastnil sa ho rekordný počet súťažiacich: 46. 22 z nich súťažilo v kategórii 1A (5. - 7. ročník) a 24 v kategórii 1B (8. - 9. ročník). Z každej kategórii postúpilo do školského kola po 6 súťažiacich.