• Školské kolo olympiády v anglickom jazyku

• 03.12.2022 18:50
        • Ako zvyčajne, aj tento rok prejavilo o olympiádu v anglickom jazyku záujem veľký počet žiačok a žiakov. Kvôli tomuto, sme tento rok zorganizovali i predškolské kolo olympiády v anglickom jazyku. Zúčastnilo sa ho 33 súťažiacich. Na základe písomnej časti postúpili do školského kola šiesti súťažiaci. Okrem toho sme mali na školskom kole aj anglofónnu žiačku.
        • Máme tretieho žiaka s certifikátom C1

• 18.09.2022 10:25
        • V týchto dňoch sme dostali výsledky našich najlepších žiakov z jazykových skúšok Cambridge English. Samuel Berec, ktorý skúšku absolvoval v deviatom ročníku úspešne zložil skúšku Cambridge English Advanced na jazykovej úrovni C1 a stal sa už tretím žiakom našej školy, ktorý je držiteľom tohto hodnotného certifikátu.
        • 3 žiaci našej školy úspešne absolvovali Cambridge English Movers

• 04.09.2022 15:14
        • V týchto dňoch prišli výsledky jazykovej skúšky Cambridge English Movers na jazykovej úrovni A1.  Žiaci robili skúšku ešte v júni, ale keďže sú vyhodnocované v zahraničí, výsledky k nám dorazia až o dva mesiace. Sme veľmi radi, že všetci traja žiaci dosiahli pekné výsledky. Veríme, že im táto úspešná skúsenosť pomôže v sebadôvere a k motivácii ku rýchlemu osvojovaniu si anglického jazyka.
        • 9 žiaci našej školy úspešne absolvovali Cambridge English Flyers

• 29.07.2022 19:48
        • V týchto dňoch sme obdržali výsledky skúšok našich žiačok a žiakov z jazykovej skúšky Cambridge English Flyers na jazykovej úrovni A2 určenú pre deti. Dvaja žiaci Matteo Maranesi a Lukáš Gyurík ju zvládli s plným počtom markerov,, traja žiaci získali 14 markerov z 15, traja žiaci získali 13 markerov z 15 a jeden žiak získal 11 markerov z 15.
        • Všetci žiaci na Cambridge English KET A2 boli úspešní

• 23.06.2022 14:13
        • Po 5 týždňoch od skúšky Cambridge English Key English Test na jazykovej úrovni A2 prišli výsledky našich žiakov. Všetci daný jazykový level zvládli a dokonca polovica z nich tak dobre, že dostali Cambridge English certifikát s levelom B1.