• Olympiáda v anglickom jazyku - školské kolo

• 04.12.2020 14:28
        • Vzhľadom na špecifickú situáciu sa tento rok Olympiáda v anglickom jazyku odohrala v prostredí Microsoft Office Teams. Celkovo sa olympiády zúčastnilo 30 žiakov našej školy.
          Olympiáda prebehla v dvoch kolách. Do druhého kola (ústnej časti) postúpili iba žiaci, ktorí boli úspešní v písomnej časti olympiády.
        • Najusilovnejšia trieda z okresu v učení slovíčok

• 19.11.2020 16:19
        • Základná škola s materskou školou Jozefa Murgaša, Horná 22, Šaľa je víťazom okresného kola jazykového šampionátu s WocaBee! Žiaci z triedy 5. A ANJ získali prvenstvo v precvičovaní slovíčok v okrese Šaľa a postupujú do krajského kola.
        • Hlasovanie za projekt 2

• 06.11.2020 13:31
        • Milí rodičia, prosíme vás o podporu projektu Zlepšíme si angličtinu. (hlasovanie a zdieľanie) V minulom hlasovaní sme skončili na druhom mieste, preto pevne veríme, že tento krát to už vyhráme.
        • Hlasovanie za projekt

• 04.08.2020 10:26
        • Milí rodičia, prosíme vás o podporu projektu Zlepšime si angličtinu. (hlasovanie a zdieľanie) Projekt je zameraný na možnosť získania medzinárodne uznávaných jazykových certifikátov Cambridge English, ktoré môže vaše dieťa absolvovať prostredníctvom našej školy, ktorá je oficiálnym partnerom British Council. Jazykové certifikáty otvoria vášmu dieťaťu cestu k lepšiemu vzdelaniu a uplatneniu sa na pracovnom trhu.
          Link: https://www.gestopremesto.sk/pre-rodicov/hlasovanie/sala/10188
        • 2. miesto na krajskom kole olympiády v anglickom jazyku

• 13.02.2020 11:48
        • Dňa 12.2. sa konalo krajské kolo olympiády v anglickom jazyku. Naša žiačka Van Nguen Bao sa umiestnila na krásnom 2. mieste, iba o 0,17 bodu za prvým miestom. Porota pochválila našu žiačku za výborný ústny prejav a taktiež ako jediná zo siedmich súťažiacich mala bezchybné počúvanie s porozumením. Van gratulujeme a prajeme ďalšie úspechy!