• 1. miesto v okresnom kole olympiády v anglickom jazyku

• 18.01.2024 18:29
      • Naša žiačka Liliana Kusá vyhrala olympiádu v anglickom jazyku v kategórii 5. - 7. ročníka  základných škôl v okrese Šaľa. Žiačka sa na olympiádu usilovne pripravovala a zaslúžene získala postupové prvé miesto. Za niekoľko dní bude okres Šaľa reprezentovať na krajskom kole. Veríme že sa opätovne dobre pripraví a bude i našu školu dôstojne reprezentovať! Gratulujeme a držíme palce!
      • Na olympiáde nás reprezentoval aj Michal Vanya, ktorý v kategórii 8. - 9. ročníka obsadil 5. miesto. Olympiáda v anglickom jazyku našich žiakov obohacuje a aj učiteľom naznačuje nové spôsoby, ako pomáhať žiakom osvojovať si jazykové zručnosti i novými spôsobmi.

Liliana Kusá