• GEOGRAFICKÁ OLYMPIÁDA - úspešná reprezentácia v okresnom kole

• 11.04.2024 19:05
        • Naši žiaci opäť úspešní v okresnom kole Geografickej olympiády !
          Jej v poradí už 52.ročník sa konal na pôde našej školy. Zúčastnilo sa ho 46 žiakov z 10 škôl, ktorí súťažili v troch kategóriách G (5.ročník), F (6.-7.ročník) a E (8.- 9.ročník), súťažilo sa v monotematicko - teoretickej  časti bez použitia atlasu, praktickej časti s atlasom a v časti miestna krajina si žiaci preverili vedomosti a zručnosti o našom okrese.
        • GEOGRAFICKÁ OLYMPIÁDA - úspešná reprezentácia v okresnom kole

• 27.04.2023 16:01
        • Na našej škole uskutočnil 51.ročník okresného kola GO. Zúčastnilo sa ho 76 žiakov z 12 škôl, ktorí súťažili v troch kategóriách G (5.ročník), F (6.-7.ročník) a E (8.- 9.ročník), súťažilo sa v monotematicko - teoretickej  časti bez použitia atlasu, praktickej časti s atlasom a v časti miestna krajina si žiaci preverili vedomosti a zručnosti o našom okrese.
        • Misia v Afrike - beseda

• 29.10.2019 10:12
        • Dňa 28.11. sa naši šiestaci zúčastnili zaujímavej besedy s pani Janou Hančovou o živote v Stredoafrickej republike. Pútavé rozprávanie bolo oživené prezentáciou plnou originálnych fotografií, ktoré pani Hančová nafotila počas svojej misie učiteľky. Dozvedeli sme sa ako funguje africká škola, zdravotníctvo a vôbec bežný život. Naša vďaka patrí aj pani Vargovej, ktorá nám besedu sprostredkovala.