• Talent 2022

• 20.06.2022 12:00
        • V piatok, 17.06.2022, sa v Trnovci nad Váhom uskutočnila súťaž v speve moderných piesní, Talent 2022. Našu školu reprezentoval Matteo Maranesi, V.A, ktorý svojím zvučným hlasom a suverénnym prejavom oživil atmosféru súťaže. Za svoj výkon bol odmenený cenou poroty. Veľmi sa z jeho úspechu tešíme a želáme mu mnoho ďalších úspechov a radosti zo spevu!
        • Slávik Slovenska - okresné kolo

• 07.05.2022 11:34
        • Vo štvrtok, 5.5.2022, sa na MÚ v Šali konalo okresné kolo sútaže v speve ľudových piesní Slávik Slovenska. Našu školu reprezentovala Laura Potúčková (3.B) a Katarína Klačková (5.A). Obe dievčatá svojim krásnym spevom prispeli k slávnostnej atmosfére celej sútaže. Katka Klačková si vyspievala 3. miesto, k čomu jej srdečne blahoželáme!
        • Biblická olympiáda - diecézne kolo

• 06.05.2021 14:17
        • Naši žiaci (Lenka Eršeková- 9.A, Adam Botka -9.A a Dávid Drevenák-7.A) sa dňa 20.4. zúčastnila diecézneho kola Biblickej olympiády. Umiestnili sa na krásnom treťom mieste, za čo im srdečne gratulujeme. Cieľom tejto olympiády je lepšie spoznávať Sväté písmo, tento rok súťažiaci študovali knihu Exodus, knihu proroka Jonáša a Evanjelium podľa Jána. Žiakom ďakujeme za reprezentovanie školy a prajeme im veľa ďalších úspechov.