• CHEMICKÁ  OLYMPIÁDA - úspešná reprezentácia v okresnom kole
        • CHEMICKÁ OLYMPIÁDA - úspešná reprezentácia v okresnom kole

• 11.04.2024 13:14
        • V jubilejnom 60. ročníku chemickej olympiády boli pre žiakov, ktorých zaujali tajomstvá chémie – nádejných chemikov, pripravené zaujímavé teoretické a praktické úlohy zamerané na vápnik, horčík a ich zlúčeniny. Tie preverili ich vedomosti a zručnosti zo základov chémie.

• ČAS PREMIEN  - interaktívna prednáška
        • ČAS PREMIEN - interaktívna prednáška

• 27.04.2023 14:18
        • V pondelok 24.4. sa uskutočnila pre žiakov 7.ročníka interaktívna prednáška " Čas premien ". Cieľom bolo prostredníctvom besied a prezentácií poskytnúť žiakom potrebné informácie o dospievaní, o fyzických a psychických zmenách počas dospievania, ako aj poznatky o hygiene a reprodukčnom zdraví. Aktivitu realizovala kvalifikovaná lektorka zo spoločnosti  MP Education.
        • CHEMICKÁ  OLYMPIÁDA - úspešná reprezentácia v okresnom kole
        • CHEMICKÁ OLYMPIÁDA - úspešná reprezentácia v okresnom kole

• 24.04.2023 21:18
        • Aj v tomto školskom roku pre žiakov, ktorých zaujali tajomstvá chémie – nádejných chemikov,  boli pripravené zaujímavé teoretické a praktické úlohy  59. ročníka chemickej olympiády. Tie preverili ich vedomosti a zručnosti zo základov chémie.
        • Úspech v KK technickej olympiády

• 12.03.2023 20:47
        • Sme veľmi radi, že v našej škole máme talentovaných a šikovných žiakov, ktorí sa zapojili do Technickej olympiády.Dňa 24.11.2022 sa naši žiaci Zoja Rábeková z 9.A a Matej Vánik z 8.A zúčastnili okresného kola Technickej olympiady v Šali a priniesli krásne prvé miesto a zároveň postúpili do krajského kola, ktoré sa konalo dňa 7.2.2023 v Topolčanoch. Aj tam našu školu reprezentovali s hrdosťou a umiestnili sa na treťom mieste.
          Žiakom srdečne gratulujeme a ďakujeme za skvelú reprezentáciu našej školy.
        • Micro:bit BBC na hodinách Techniky

• 20.05.2022 11:44
        • Programovať môže každý !
          Žiaci ôsmeho ročníka, na hodinách Techniky sa učili programovať mikropočítač Micro:bit BBC. Je to najjednoduchší a najefektívnejší vzdelávací nástroj pre digitálne zručnosti a kreativitu. Umožňuje a inšpiruje všetky deti, aby sa zapojili do digitálneho sveta, s osobitným zameraním na dievčatá a osoby zo znevýhodnených skupín.

Viac o Micro:bitoch na https://microbit.org/