• Naši žiaci absolvovali jazykové skúšky i na úrovni C1

• 19.06.2022 12:40
        • Prípravné centrum Cambridge English Exam Preparation Centre fungujúce na našej škole štyri roky pripravilo našich žiakov i na jazykovú úroveň C1, čo je úroveň, ktorú dosahujú učitelia a lektori anglického jazyka. Skúšky skladali v našej partnerskej škole International House v Bratislave. okrem toho naši žiaci skladali skúšku úrovni B2 a deň predtým svoju dráhu začínali žiaci s úrovňou A1. Celkovo naše prípravné centrum pripravilo tento školský  30 žiakov a žiačok našej školy na jazykové skúšky Cambridge English s medzinárodnou platnosťou.
        • Najviac žiakov bolo na Cambridge English Flyers A2

• 30.05.2022 20:36
        • 9 žiakov a žiačok našej školy sa dnes zúčastnilo jazykovej skúšky Cambridge English Flyers A2. Žiaci skladali skúšky zo všetkých jazykových zručností. Niektorým sa zdali skúšky ťažšie iným nie. Rozhodujúce budú výsledky, ktoré sa dozvedia do šiestich týždňov.
        • Konferencia pre učiteľov anglického jazyka s medzinárodnou účasťou

• 20.02.2022 17:56
        • Dňa 12.02.2022 sa uskutočnila konferencia pre učiteľov anglického jazyka. Hlavnou prednášajúcou bola Olha Madylus - autorka mnohých materiálov pre učiteľov anglického jazyka, konzultantka, školiteľka učiteľov - pôsobí v Londýne, spolupracuje s Cambridge University Press a pracuje pre také významné organizácie ako British Council a ministerstvá školstva v celosvetovom rozmere.

• 1. miesto v olympiáde v nemeckom jazyku - okresné kolo

• 22.01.2022 12:01
        • Dňa 19.1. 2022 sa uskutočnilo okresné kolo olympiády z nemeckého jazyka. Napriek veľkej náročnosti sa našli žiaci, ktorí sa dali "do boja" a na súťaž sa poctivo pripravovali. Našu školu v okresnom kole reprezentovali: Kristína Sudorová (IX.C) a Leonard Liptai (VIII.A). Obaja sú úspešní riešitelia, pričom Kristína obsadila 1. miesto. Veľmi sa z toho tešíme a želáme jej veľa úspechov v krajskom kole!