• Úspešný projekt Zlepšime si angličtinu

• 25.04.2021 15:58
        • Ako sme už informovali verejnosť, náš projekt Zlepšime si angličtinu získal najväčší počet hlasov. Banka Raiffeisen nám z neho financovala prípravné materiály na jazykové skúšky Cambridge English, ktorých platnosť uznávajú univerzity a zamestnávatelia po celom svete.
        • Nová webová stránka predmetovej komisie cudzích jazykov

• 31.01.2021 13:05
        • Chcete mať aktuálne informácie a prehľad, čo sa deje na našej škole v oblasti vzdelávania cudzích jazykov? Chcete sa opýtať na jednotlivé aktivity? Vďaka novej webovej stránke predmetovej komisie cudzích jazykov to bude veľmi ľahké. Všetky informácie na jednom mieste, pravidelne aktualizované a otvorený priestor na ďalšie dopĺňanie. Toto všetko nájdete na www.cjmurgasa.sk.
        • Olympiáda v nemeckom jazyku

• 21.01.2021 17:36
        • Dňa 20.1. 2021 sa uskutočnilo Okresné kolo Nemeckej olympiády, na ktorej našu školu reprezentoval Matúš Sýkora, žiak IX.A. Umiestnil sa na výbornom druhom mieste, čo mu prinieslo postup do krajského kola. Srdečne mu blahoželáme a prajeme veľa úspechov!
        • 2. miesto v krajskom kole WocaBee

• 19.12.2020 10:42
        • Skupina žiakov 5.A pod vedením Mgr. Ľubomíra Čagáneka zaznamenala ďaľší veľký úspech, keď po výbornom výkone v učení sa slovíčok prostredníctvom aplikácie WocaBee obsadila 2. miesto. Žiakom gratulujeme a prajeme im ďaľšie úspechy v jarnom kole.