• NP PoP

• 16.02.2022 15:19
        •
          Národný projekt Pomáhajúce profesie v edukácii detí a žiakov významne podporuje pozitívne zmeny v inkluzívnom vzdelávaní priamo v školskom prostredí prostredníctvom edukačnej podpory zo strany pedagogických asistentov (PA), asistentov učiteľa pre deti a žiakov so zdravotným znevýhodnením (AU) a členov inkluzívnych tímov (školský psychológ, špeciálny pedagóg a sociálny pedagóg) na školách.
          viac na https://mpc-edu.sk/sk/project/pop
        • Naša škola sa stala oficiálnym prípravným centrom Cambridge English

• 23.11.2021 09:24
        • Dńa 4.8.2021 vstúpilo do platnosti memorandum o spolupráci medzi našou školou a najväčšou jazykovou školou na Slovensku International House v Bratislave. Naša škola po niekoľkoročných prípravách žiakov na medzinárodne platné jazykové skúšky Cambridge English postúpila na vyšší level. Stali sme sa oficiálnym centrom na prípravu žiakov na spomínané skúšky v spolupráci s akreditovaným centrom International House v Bratislave. International House, ako jediná škola na Slovensku, patrí do celosvetovej siete jazykových škôl International House World Organisation. Za týmto úelom na škole prebiehajú prísne inšpekcie na zaistenie vysokej kvality prebiehajúcich činností.
        • Spolu múdrejší 2

• 07.10.2021 19:34
        • Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky z rozpočtu na rok 2021 vyčlenilo finančné prostriedky na rozvojový projekt „Spolu múdrejší 2“, do ktorého sa zapojila aj naša škola.