• Vybíjaná žiačok

• 27.05.2022 12:56
        • Dňa 25.5.2022 sa v Nitre  konali Majstrovstvá  NR kraja  vo vybíjanej žiačok ZŠ. Naše dievčatá za účasti siedmich škôl  okresu Nitra obsadili 1 . miestoDievčatám gratulujeme a držíme palce na Majstrovstvách SR , ktoré sa uskutočnia v Šamoríne v dňoch 13 – 14. 6. 2022

• viac
        • Atletický 4-boj mladších žiačok a žiakov ZŠ

• 19.05.2022 22:22
        • Dňa 19. 5. sa v Šali konalo okresné kolo atletického 4-boja žiačok a žiakov základných škôl. Na 1. mieste medzi dievčatami sa umiestnila naša žiačka Scarlet Špendlová, ktorá zároveň postúpila na krajské kolo. Srdečne gratulujeme.

• viac
        • MO Šaľa v malom futbale žiačok ZŠ

• 19.05.2022 22:02
        • Dňa 13. 5. sa v Tešedíkove konali Majstrovstvá okresu Šaľa v malom futbale žiačok ZŠ. Naše dievčatá za účasti šiestich škôl obsadili pekné 2. miesto. Dievčatám gratulujeme.

• viac

• 12.05.2022 21:30
        • Dňa 12.5. sa v Šali konali Majstrovstvá  okresu Šaľa vo vybíjanej žiačok ZŠ. Naše dievčatá za účasti siedmich škôl zo Šale obsadili krásne 1 . miesto. Dievčatám gratulujeme a držíme palce na Majstrovstvách kraja.

• viac
        • Turnaj v Minihádzanej

• 11.05.2022 18:17
        • Dnes sa žiačky našej školy zúčastnili v rámci Nitrianskeho kraja turnaja v Minihádzanej základných škôl, ktorý sa konal v mestskej športovej hale v Šali. Za účasti základných škôl zo Serede, Topoľčian, Nitry a Šale sa naše dievčatá v obidvoch kategóriách prebojovali až do finále.