• Majstrovstvá  okresu vo vybíjanej žiačok ZŠ
        • Majstrovstvá okresu vo vybíjanej žiačok ZŠ

• 31.03.2023 10:39
        • Dňa 30.3.2023 sa žiačky našej školy ( 5 – 7. ročníka ) zúčastnili majstrovstiev okresu vo vybíjanej. V konkurencii 7 škôl obsadili   1. miesto a postúpili na majstrovstvá kraja. Dievčatám srdečne gratulujeme a ďakujeme za predvedený výkon a úspešnú reprezentáciu školy. Želáme veľa úspechov v krajskom kole.
        • Nové basketbalové koše

• 24.02.2023 11:56
        • Na multifunkčnom ihrisku sa zrealizovalo osadenie dvoch basketbalových košov. Financie poskytlo ZRŠ Jozefa Murgaša Šaľa. Veríme, že sa budú využívať v maximálnej možnej miere a budú nám slúžiť bez poškodenia čo najdlhšie.
        • Európsky týždeň športu

• 28.09.2022 14:47
        • Dnes sa v rámci Európskeho týždňa športu konala  na našej škole  súťaž v Streetbale . Turnaja sa zúčastnili  žiaci  a žiačky ôsmeho a deviateho ročníka.