• Zúčastnili sme sa prvého ročníka Ekoolympiády

• 21.04.2022 18:41
        • Ochrana životného prostredia je horúca téma už niekoľko rokov. Tento rok prišlo občianske združenie Planet Lover s hravou metódou ako sa vzdelávať v problematike ochrany životného prostredia. Cez Ekotrenažér - vedomostnú hru, žiaci získavali informácie, ktoré neskôr využili v priamej súťaži - Ekoolympiáde.

Sme veľmi radi, že sa našli žiaci v 6.A a 7.A, ktorí venovali čas samoštúdiu a zapojili sa aj do olympiády.
        • Chemická olympiáda

• 13.04.2022 21:08
        • Okresné kolo 58. ročníka chemickej olympiády sa uskutočnilo 25.3.2022. Pre žiakov, ktorých zaujali tajomstvá chémie – nádejných chemikov,  boli pripravené teoretické a praktické úlohy. Tie preverili ich vedomosti a zručnosti zo základov chémie.

• CHEMICKÁ  OLYMPIÁDA - okresné kolo
        • CHEMICKÁ OLYMPIÁDA - okresné kolo

• 23.03.2021 10:14
        • Okresné kolo 57. ročníka chemickej olympiády sa uskutočnilo 12.3.2021 dištančnou formou. Pre žiakov, ktorých zaujali tajomstvá chémie – nádejných chemikov,  boli pripravené teoretické a virtuálne praktické úlohy. Tie preverili ich vedomosti a zručnosti zo základov chémie.

• Technická olympiáda

• 26.01.2021 10:54
        • Školské kolo TO sa uskutočnilo v škole 8.10. 2020. Zúčastnilo sa ho 12 žiakov. Žiaci vypracovali test, praktickú časť nerobili.

• Školské kolo technickej olympiády

• 08.10.2019 21:19
          1. Dňa 8.10. sa uskutočnilo školské kolo Technickej olympiády. Žiaci v nej súťažia vo dvoch kategóriách. Kategória A je pre žiakov 8. a  9.ročníka a súťažia v nej dvojice žiakov. Kategória B je pre žiakov 5. – 7. ročníka a žiaci v nej súťažia ako jednotlivci. Súťaž prebieha v dvoch častiach. V prvej časti žiaci riešia test, druhá časť je praktická.