• Školská fotosúťaž - V hľadáčiku fotoprístroja

• 31.05.2020 18:39
        • Fotografická súťaž je originálnym, autentickým produktom školy, jej príspevkom k vyhľadávaniu talentov, rozvíjaniu kreatívneho portfólia detskej a „dospeláckej“ populácie spätých so svetom fotografie.
        • Školský časopis - Murgaško

• 12.12.2019 10:20
        • Editovanie školského časopisu má na škole svoju tradíciu, ktorá bola po istej časovej odmlke opätovne obnovená. Školský časopis predstavuje originálnu informačnú platformu prostredníctvom ktorej sa škola usiluje prezentovať fragmenty zo svojho života. Časopis je redigovaný samotnými žiakmi za odbornej pomoci pedagogického personálu, s perspektívou dať priestor na využitie skúseností „profesionálov“ z oblasti žurnalistiky, prípadne masmediálnej komunikácie.
        • Školská galéria

• 17.10.2019 15:56
        • Cieľovou prioritou pri vzniku výstavného priestoru bola vízia vytvoriť a rozširovať možnosti „galerijných“ aktivít na škole s pravidelnou prezentáciou kreatívnej činnosti rôznych cieľových skupín – žiaci, zamestnanci, umelci (laickí/profesionálni). K jej otvoreniu prišlo v roku 2016.
        • Školská archeologicko-historická expozícia

• 17.10.2019 15:28
        • Projekt školskej archeologicko-historickej expozície patrí medzi primárne koncepčné zámery školy, ktorá proces jeho zrealizovania iniciovala. Nadväzujúce aktivity boli späté s oslovením odborného pracoviska, Katedry archeológie FF UKF v Nitre, zastúpenej doc. Mgr. Zuzanou Borzovou, PhD. a jej kolektívom študentov.