• ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša poskytuje možnosť telefonického písomného spojenia pre svojich rodičov a žiakov, ktorí by potrebovali v dnešnej situácii poradiť a pomôcť. Opatrenia na spomalenie šírenia koronavírusu priniesli rodičom množstvo zmien, ktoré ovplyvnili ich každodenný život.
        Našou snahou bude poradiť vám vo všetkých otázkach, ktoré sa týkajú domáceho učenia, vyplnenia voľného času dieťaťa, poskytneme rady, ako s deťmi hovoriť o dnešnej situácii, opatreniach a rizikách COVID-19.
        Na Linku podpory môžete, napísať, nechať mailový, sms, messenger odkaz, radi Vám odpíšeme každý pondelok a stredu, od 9:00 h do 13:00 h.

Mail: specialnypedagog@zsmurgasasala.sk
        Mob: 0944602927

Táto situácia je momentálne náročná pre nás všetkých, ale pozitívnym myslením ju spoločne prekonáme.