• Konferencia pre učiteľov anglického jazyka s medzinárodnou účasťou

• 20.02.2022 17:56
        • Dňa 12.02.2022 sa uskutočnila konferencia pre učiteľov anglického jazyka. Hlavnou prednášajúcou bola Olha Madylus - autorka mnohých materiálov pre učiteľov anglického jazyka, konzultantka, školiteľka učiteľov - pôsobí v Londýne, spolupracuje s Cambridge University Press a pracuje pre také významné organizácie ako British Council a ministerstvá školstva v celosvetovom rozmere.

• 1. miesto v olympiáde v nemeckom jazyku - okresné kolo

• 22.01.2022 12:01
        • Dňa 19.1. 2022 sa uskutočnilo okresné kolo olympiády z nemeckého jazyka. Napriek veľkej náročnosti sa našli žiaci, ktorí sa dali "do boja" a na súťaž sa poctivo pripravovali. Našu školu v okresnom kole reprezentovali: Kristína Sudorová (IX.C) a Leonard Liptai (VIII.A). Obaja sú úspešní riešitelia, pričom Kristína obsadila 1. miesto. Veľmi sa z toho tešíme a želáme jej veľa úspechov v krajskom kole!
        • 3. miesto v olympiáde anglického jazyka - okresné kolo

• 14.01.2022 19:29
        • Gratulujeme našej žiačke Van Nguyen Bao za dôstojnú reprezentáciu našej školy. V konkurencii 16 žiakov - výhercov školských kôl z okresu Šaľa jej len tesne ušiel postup na krajské kolo a obsadila tretie miesto. V súčasnosti sa Van pripravuje na absolvovanie najvyššej možnej jazykovej skúšky Cambridge English Proficiency na jazykovej úrovni C2. Úroveň C2 sa vyžaduje u prekladateľov a tlmočníkov. Veríme, že sa Van svojim zodpovedným prístupom dokáže na skúšku dobre pripraviť a skúšku úspešne absolvuje. Ďakujeme Van za úspešnú reprezentáciu našej školy a prajeme jej veľa úspechov v anglickom jazyku i v osobnom živote.
        • Ďakujeme za podporu nášho projektu S angličtinou ďalej

• 01.01.2022 06:34
        • Ďakujeme všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom podieľali na podpore nášho projektu S angličtinou ďalej. V hlasovaní Gesto pre mesto sme získali vyše 2000 hlasov, čo považujeme za veľký úspech. Veľmi nás teší, že sa dala dokopy veľká časť rodičov, ktorá s podporou učiteľov, zamestnancov školy, žiakov a iných podporovateľov bojovala za dobrú vec.