• Majstrovstvá kraja vo vybíjanej žiačok ZŠ

• 13.05.2024 11:27
        • Krajský bronz dievčat !!!
          Dňa 10.5.2024 sa uskutočnili v Nitre majstrovstvá kraja vo vybíjanej žiačok ZŚ. Naše dievčatá sa ich zúčastnili ako víťazky okresného turnaja.
        • Naši chlapci víťazmi okresu!!

• 09.05.2024 10:32
        • 28.4.2024 sa uskutočnilo finále okresu - Školský pohár SFZ. Naše družstvo v zložení - Tristan Tóth, Lukáš Laczki, Leo Zsemlye, Roland Latika, Maxo Mihalovič, Noel Hrubina, Oliver Lenčéš, Martin Slamka, Filip Pajdič a Matej Zemko zvíťazilo vo všetkých stretnutiach turnaja a zaslúžene sa stalo víťazmi okresu Šaľa. Chlapci postúpili na Majstrovstvá kraja, ktoré sa uskutočnia 21.5. 2024 v Leviciach. Držte palce :)
        • Majstrovstvá okresu vo vybíjanej dievčat

• 11.04.2024 12:21
        • Dňa 9.4.2024 sa na ZŠ J. Hollého konali  po predkvalifikačných súbojoch v skupinách majstrovstvá okresu vo vybíjanej dievčat za účasti 4 najlepších škôl. Naše dievčatá rozhodli o svojom celkovom  víťazstve až v poslednom zápase , ktorý bol napínavý do poslednej minúty.