• BIOLOGICKÁ OLYMPIÁDA

• 09.05.2024 10:36
        • Úspešná reprezentácia v okresnom kole! V tomto školskom roku prebiehal už 58.ročník Biologickej olympiády a 25.apríla sa jej okresného kola v kategórii D - 6., 7.ročník zúčastnili aj naši žiaci.
        • ČAS PREMIEN

• 09.05.2024 11:55
        • Život v období dospievania je plný zmien. A práve z toho dôvodu sme pre dievčatá, ale i chlapcov, zorganizovali na našej škole prednášku so sprievodnou edukačnou prezentáciou na tému Čas premien.

• SANDBERG - AURÉLIUM - prírodovedná exkurzia

• 09.05.2024 12:29
        • Vzdelávanie nemusí vždy prebiehať v triede v školských laviciach, ale aj priamo v teréne. A tak sa v utorok 23.4. žiaci 8.ročníka vybrali v rámci Prírodovednej exkurzie spoznávať čo sa teoreticky naučili.

• CHEMICKÁ  OLYMPIÁDA - úspešná reprezentácia v okresnom kole
        • CHEMICKÁ OLYMPIÁDA - úspešná reprezentácia v okresnom kole

• 11.04.2024 13:14
        • V jubilejnom 60. ročníku chemickej olympiády boli pre žiakov, ktorých zaujali tajomstvá chémie – nádejných chemikov, pripravené zaujímavé teoretické a praktické úlohy zamerané na vápnik, horčík a ich zlúčeniny. Tie preverili ich vedomosti a zručnosti zo základov chémie.

• ČAS PREMIEN  - interaktívna prednáška
        • ČAS PREMIEN - interaktívna prednáška

• 27.04.2023 14:18
        • V pondelok 24.4. sa uskutočnila pre žiakov 7.ročníka interaktívna prednáška " Čas premien ". Cieľom bolo prostredníctvom besied a prezentácií poskytnúť žiakom potrebné informácie o dospievaní, o fyzických a psychických zmenách počas dospievania, ako aj poznatky o hygiene a reprodukčnom zdraví. Aktivitu realizovala kvalifikovaná lektorka zo spoločnosti  MP Education.