• 05.09.2024 18:11
        • V kategórii Kadet 9 si zmerali sily deviataci a žiaci z kvarty reálnych gymnázií.
          Naši žiaci sa opäť umiestnili v rebríčku medzi najlepšími. Z  1 927 účstníkov sa podarilo
          Michalovi Izsákovi obsdiť 35. miesto, Martinovi Stachovi 36. miesto a Martinovi Danadovi
          37. miesto. Gratulujeme a želáme veľa úspechov aj na stredných školách :-)

• 05.09.2024 18:02
        • V tejto kategórii si zmerali sily ôsmaci ZŠ a terciáni z reálnych gymnázií.
          polu ich na Slovensku súťažilo 2 930. Naši žiaci opäť presvedčili o svojich kvalitách a veľmi dobre sa umiestnili:
          3. miesto na Slovensku - Michal Vanya, 30. miesto - Jakub Urbán, 32. miesto - Samuel Szabo,
          33. miesto - Viktória Tokárová, 39. miesto - Lukáš Miškovič. Blehoželáme :-)

• 05.09.2024 17:54
        • V kategórii Benjamín 7 súťažilo na Slovensku 3 365  siedmakov ZŠ a žiakov sekundy na reálnych gymnáziách. Väčšina našich žiakov sa umiestnila v rebríčku veľmi vysoko.
          Najlepší: 6. miesto - Michaela Zaprelová, 18. miesto - Tanya Kukiová, 19. miesto - Katarína Klačková, 30. miesto - Alexander Ember. Blahoželáme :-)

• 05.09.2024 17:43
        • V tejto kategórii súťažilo na Slovensku 3 928 šiestakov a primánov. Naši obstáli v tvrdej konkurencii aj so žiakmi reálnych gymnázií a umiestnili sa všetci v prvej stovke.
          Najlepší: 11. miesto na Slovensku: Matúš Babinec 6.A, 18. miesto: Adam Oláh 6. A,
          25. miesto na Slovensku - Terézia Bogárová 6. A . Všetkým Blahoželáme :-)

• 05.09.2024 17:31
        • V tejto kategórii na Slovensku súťažilo 5 147 piatakov. Všetci naši žiaci sa umiestnili v prvej stovke.
          Najlepšie umiestnenie: 12. miesto na Slovensku - Lea Čičmišová z 5.A,
          27. miesto na Slovensku - Emma Dominika Szárazová z 5. A. Blahoželáme :-)