• Obnova zberu bateriek

• 10.01.2024 07:39
      • Po vyriešení technických problémov na strane odberateľa INSA s.r.o. Sereď sa plne obnovuje zber bateriek pre všetkých žiakov našej školy. Zber bateriek sa bude uskutočňovať každý piatok od 7:45 do 7:55 na chodbe žiakov 5. ročníka.
      • Za každý kilogram nazbieraných bateriek dostane žiak kód, ktorý si zaregistruje na svoje konto a získa tak 100 bodov. Po nazbieraní bodov si žiak/ žiačka môže vybrať za čo chce nazbierané body vymeniť. Jedná sa o elektroniku, športové potreby, spoločenské hry a môže získať aj nové baterky. Body môžu žiaci získať aj odpovedaním na otázku, ktorá je uverejnená na stránke www.zbierambaterky.sk.
        Pri záujme o zber bateriek by malo byť prvým krokom zaregistrovanie žiaka/ žiačky na stránke www.zbierambaterky.sk. Odporúčam zaregistrovať žiakov už nižších ročníkov. Zbierať baterky a vymieňať body za odmeny tak môžu až do konca 9. ročníka.
        Ďakujeme, že nám pomáhate chrániť našu prírodu!