• PYTAGORIÁDA - okresné kolo - kategória P5

• 07.05.2024 17:38
        • V okresnom kole Pytagoriády P5 úspešne vyriešili náročné úlohy len 4 žiaci z celého okresu.
          Z našich piatakov sa Dominikovi Lipiakovi z 5. A  podarilo získať 1. miesto a Lei Čičmišovej tiež z 5.A  - 3. miesto. Blahoželáme!
          Foto nižšie.
        • PYTAGORIÁDA - okresné kolo - kategória P6

• 07.05.2024 17:40
        • V kategórii P6 nám okrem iných patrilo znova aj 1. miesto, ktoré si vybojoval Adam Oláh zo 6.A, ktorý postúpil aj do celoslovenského kola. Budeme držať palce!
          Okrem šiestakov v tejto kategórii zabojoval aj žiak z nižšieho ročníka Dominik Lipiak z 5.A, ktorému patrí 3. miesto. Terézia Bogárová zo 6.A získala 5. miesto a  Petra Juhásová 6. miesto.
        • PYTAGORIÁDA - okresné kolo - kategória P7

• 07.05.2024 17:20
        • V tejto kategórii naši siedmaci vôbec nedali šancu súťažiacim z iných škôl. V celom okrese boli úspešní iba 4 riešitelia a všetci sú žiakmi našej školy. Natan Geday zo 7.A  sa prebojoval až do celoslovenského kola. Držíme palce!
          Prvé štyri  miesta si naše matematické talenty rozdelili nasledovne:
        • PYTAGORIÁDA - okresné kolo - kategória P8

• 07.05.2024 16:51
        • V okresnom kole Pytagoriády v kategórii P8 sa skvelo darilo aj dvom žiakom 7. ročníka - Natanovi Gedayovi a Jakubovi Vargovi zo 7.A, ktorí sa podelili o 2. miesto. Úspešne nás tiež reprezentoval Lukáš Miškovič z 8. A a patrí mu 4. miesto. Blahoželáme!
          Foto úspešných riešiteľov nižšie.
        • EXPERT - geniality show - výsledky

• 07.05.2024 16:34
        • V celoslovenskej vedomostnej súťaži sa našim žiakom darilo veľmi dobre a umiestnili sa na popredných miestach spomedzi 600 - 800 súťažiacich. Najúspešnejší bol Jakub Urbán z 8.A, ktorý získal 1. miesto na Slovensku a bol uvedený do siene slávy EXPERTov, ktorú nájdete  na stránke Talentídy. Skvelo sa darilo aj ostatným žiakom. Podrobnosti o umiestenení a zoznam ďalších úspešných EXPERTOV  tu: