• 1. miesto v okresnom kole MATEMATICKEJ OLYMPIÁDY - 5. ročník

• 25.01.2024 20:03
        • 24. januára sa uskutočnilo okresné kolo Matematickej olympiády pre 5. ročník. Naši najmladší matematici z II. stupňa boli postavení pred tak veľmi náročné úlohy, že jednu z úloh nevyriešil vôbec žiadny súťažiaci. Dominikovi LIPIAKOVI  z 5. A sa napriek tomu podarilo získať dostatočný počet bodov  a zaslúžene mu patrí 1. miesto. Blahoželáme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy :-)
        • MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA - okresné   kolo -  9. ročník
        • MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA - okresné kolo - 9. ročník

• 25.01.2024 16:08
        • V okresnom kole sa našim deviatakom Martinovi STACHOVI a Adamovi TAKÁČOVI podarilo vyriešiť náročné úlohy a obaja sa umiestnili na 3. mieste, čo im zaistilo postup do krajského kola. Bahoželáme, ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy a držíme palce v krajskom kole :-)
        • Čo vieš o hviezdach

• 22.01.2024 09:19
        • Milí žiaci 4.až 9.ročníka, ak sa zaujímate o astronómiu a máte o nej poznatky, môžete sa prihlásiť na celoslovenskú vedomostnú súťaž - ČO VIEŠ O HVIEZDACH
        • MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA - školské kolo -  5. ročník
        • MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA - školské kolo - 5. ročník

• 21.01.2024 22:23
        • Blahoželáme úspešným riešiteľom školského kola matematickej olympiády MO 5. Piataci sa  aktívne zapojili do počítania príkladov.
          Potrebný počet úloh úspešne zdolalo 8 žiakov.
          Šiesti z nich budú reprezentovať našu školu v okresnom kole. Držíme im palce :-)