• PYTAGORIÁDA - školské kolo - kategória P8

• 03.04.2024 18:20
        • Blahoželáme všetkým úspešným riešiteľom školského kola Pytagoriády kategórie P8.
          Neľahké úlohy sa podarilo zdolať nielen trom žiakom 8. ročníka ale aj dvom siedmakom, ktorí sa  dokonca spolu  umiestnili na 2. mieste a spolu z ôsmakom z 1. miesta postupujú do okresného kola, ktoré sa uskutoční na našej škole v stredu 10. apríla 2024. Držíme palce :-)
        • PYTAGORIÁDA - školské kolo - kategória P7

• 02.04.2024 16:38
        • Blahoželáme všetkým úspešným riešiteľom školského kola Pytagoriády kategórie P7.
          S neľahkými úlohami sa úspešne popasovali piati žiaci zo 7. A triedy.
          Z nich prví štyria postupujú do okresného kola, ktoré sa uskutoční v stredu 10. apríla 2024 na našej škole. Veríme, ža aj tam budäú úspešní:-)
        • PYTAGORIÁDA - školské  kolo - kategória P6
        • PYTAGORIÁDA - školské kolo - kategória P6

• 02.04.2024 17:31
        • Blahoželáme úspešným riešiteľom školského kola Pytagoriády kategórie P6.
          Medzi šiestakmi sa podarilo uspieť aj dvom piatakom, z ktorých jeden dokonca obsadil 1. miesto.
          Prví štyria úspešní riešitelia postupujú do okresného kola, ktoré sa uskutoční na našej škole v stredu 10. apríla 2024. Budeme držať palce :-)
        • PYTAGORIÁDA - školské kolo - kategória P5

• 02.04.2024 16:21
        • Blahoželáme úspešným riešiteľom školského kola Pytagoriády. Prví traja postúpili do okresného kola, ktoré sa bude konať v utorok 9. apríla na našej škole. Budeme držať palce :-)