• MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA - školské kolo -  9. ročník
        • MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA - školské kolo - 9. ročník

• 21.01.2024 21:53
        • Náročné úlohy domáceho kola Matematickej olympiády MO 9 úspešne zvládli traja naši deviataci: Martin Stacho, Michal Izsák a Adam Takáč. Všetci  získali rovnaký počet bodov, preto im všetkým trom patrí 1. miesto a postupujú do okresného kola. Blahoželáme a držíme palce :-)
        • KLOKAN - medzinárodná matematická súťaž - výsledky

• 04.07.2023 11:18
        • Obľúbenej medzInárodnej matematickej súťaže sa tento školský rok zúčastnilo 61 našich žiakov. Z nich 17 - ti sa stali úspešnými riešiteľmi a umiestnili na popredných miestach, pričom získali  3., 4., 6.  aj 9. miesto.  V jednotlivých kategóriách súťažilo  od 1 838 do 4 965 žiakov.
          Súťažiaci mohli riešiť test klasickou papierovou formou alebo online.
          Foto našich "KLOKANOV" a podrobné výsledky našich úpešných riešiteľov:

• PYTAGORIÁDA - celoslovenské kolo

• 31.05.2023 17:18
        • Fantastický úspech na celoslovenskom kole Pytagoriády dosiahli obaja naši šikovní matematici, ktorým sa podarilo prebojovať medzi 15 najrýchlejších počtárov na Slovensku. Michal Vanya (7.A) a Natan Geday (6.A) sa zhodne umiestnili na 6. mieste, každý v svojej kategórii. Blahoželáme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy aj nášho mesta.
        • MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA - okresné   kolo -  7. ročník
        • MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA - okresné kolo - 7. ročník

• 08.05.2023 22:27
        • Všetci naši siedmaci, ktorí postúpili do okresného kola, úspešne reprezentovali našu školu.
          1. miesto patrí Jakubovi Urbánovi zo 7. A.
          Len o 1 bod menej získal Damián Dominik Száraz, ktorý obsadil 4. miesto.