• Okresné kolo fyzikálnej olympiády

• 19.04.2023 10:12
        • 15.3.2023 sa na našej škole uskutočnilo okresné kolo 64.ročníka fyzikálnej olympiády, na ktorom sa zúčastnili aj naši ôsmaci a deviataci – úspešní riešitelia domáceho kola. Napriek náročným úlohám, ktoré „lúskali“ štyri hodiny, dosiahli krásne úspechy:

• Úspech na súťaži Čo vieš o hviezdach!

• 19.04.2023 10:11
        • 7.3.2023 sa v kultúrnom stredisku Večierka v Šali uskutočnilo okresné kolo vedomostnej súťaže Čo vieš o hviezdach, ktorú organizuje Slovenská ústredná hvezdáreň v Hurbanove. Zúčastnili sa jej aj naši žiaci, ktorí sa v 1.kategórii umiestnili následovne:

• MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA - okresné kolo -  9. ročník
        • MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA - okresné kolo - 9. ročník

• 20.02.2023 15:05
        • Blahoželáme úspešným riešiteľom okresného kola Matematickej olympiády. 1. miesto v okresnom kole získal Samuel Varga z 9. A, 3. miesto patrí Hane Kováčikovej a 5. miesto Sofii Vinczeovej. Všetci traja postupujú do krajského kola. Blahoželáme a držíme palce :-)
        • MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA - okresné   kolo -  5. ročník
        • MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA - okresné kolo - 5. ročník

• 20.02.2023 14:55
        • Naši piataci sa po prvý krát zúčastnili okresného kola Matematickej olympiády, kde pekne obstáli vo veľkej konkurenciii. Najvyššie sa umiestnil Adam Oláh z 5. A, obsadil 4. miesto. Ďalší úspešní riešitelia: Matúš Babinec, Timea Pecsérke a Petra Juhásová (tiež žiaci z 5.A) Blahoželáme :-)