• PYTAGORIÁDA - okresné kolo - kategória P7

• 23.04.2023 11:50
        • Naši šikovní siedmaci v okresnom kole Pytagoriády takmer nedali šancu žiakom z iných škôl. Všetci 7 žiaci sa stali úspešnými riešiteľmi a obsadili popredné miesta.
          1. miesto patrí Michalovi Vanyovi, 2. miesto obsadil Damián Száraz, 4. bol Jakub Urbán5. miesto získal Samuel Szabo, 6. miesto - Samuel Kusý, 9. miesto - Likáš Miškovič,  11. miesto - Olivér Szabó. Blahoželáme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy :-)
        • PYTAGORIÁDA - okresné kolo - kategória P6

• 23.04.2023 11:41
        • Blahoželáme úspešným riešiteľom okresného kola Pytagoriády. Naši šiestaci získali výborné umiestnenie: Nathan Geday obsadil 1. miesto. Hneď za ním na 2. mieste je Michaela Zaprelová. Emma Ferenceiová získala 5. miesto.
        • MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA - domáce  kolo -  8. ročník
        • MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA - domáce kolo - 8. ročník

• 23.04.2023 11:16
        • Náročné úlohy domáceho kola Matematickej olympiády sa v 8. ročníku podarilo vyriešiť Eme Timár a Martinovi Stachovi. Keďže baja získali rovnaký počet bodov, delia sa o prvé miesto a spoločne  postúpili do okresného kola. Balhoželáme :-)
        • MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA - domáce   kolo -  7. ročník
        • MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA - domáce kolo - 7. ročník

• 23.04.2023 15:36
        • V domácom kole Matemtickej olympiády v 7. ročníku uspelo až 7 žiakov.
          Všetky úlohy na plný počet bodov sa podarilo vyriešiť až 4 žiakom, ktorí sa delia o 1. miesto.
          Do okresného kola postúpili všetcii úspešní riešitelia.
          Ich mená a poradia sú uvedené nižšie.
        • MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA -domáce   kolo -  6. ročník
        • MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA -domáce kolo - 6. ročník

• 23.04.2023 10:43
        • Blahoželáme všetkým úspešným riešiteľom domáceho kola Matematickej olympiády pre 6. ročník. Všetkých šesť úspešných riešiteľov postúpilo do okresného kola. Mená a poradie žiakov sú uvedené nižšie.