• EXPERT geniality show - výsledky súťaže

• 20.02.2023 14:12
        • V celoslovenskej vedomostnej súťaži naši žiaci ako tradične obstáli veľmi dobre a umiestnili sa na popredných miestach spomedzi 600 - 800 súťažiacich. Najúspešnejší: Jakub Urbán (7.A), Michal Vanya (7.A) a Katarína Reháková (8.A). Títo traja žiaci získali aj vecné ceny, pretože patria medzi 3 % najlepších na Slovensku. Podrobnosti o umiestenení a zoznam ďalších úspešných EXPERTOV  tu:
        • Čo vieš o hviezdach

• 13.02.2023 10:24
        • Milí žiaci 4.až 9.ročníka, ak sa zaujímate o astronómiu a máte o nej poznatky, môžete sa prihlásiť na celoslovenskú vedomostnú súťaž - ČO VIEŠ O HVIEZDACH

• PYTAGORIÁDA - školské kolo - kategória P7

• 28.01.2023 21:44
        • V školskom kole Pytagoriády v kategórii P7 súťažilo 23 siedmakov a 1 šiestak. Úlohy úspešne vyriešilo 9 žiakov 7. A triedy a 1 žiak 7. C triedy.
          1 miesto patrí Michalovi Vanyovi, o 2.  miesto sa podelili Damián Száraz a Samuel Kusý.
          Všetkým úspešným riešiteľom blahoželáme : -)
          Mená všetkých úspešných riešiteľov:
        • PYTAGORIÁDA - školské kolo - kategória P6

• 28.01.2023 21:35
        • Kategóriu P6 v školskom kole Pytagoriády absolvovalo 22 žiakov šiesteho ročníka a 2 žiaci piateho ročníka. Úspešných bolo 17 žiakov, medzi nimi sú aj obaja piataci.
          1. miesto si vybojoval Nathan Geday zo 6.A, 2. miesto patrí Samuelovi Štítovi zo 6. A a na 3. mieste je Adam Oláh z 5. A.
          Blahoželáme :-)
          Mená všetkých úspešných riešiteľov: