• Vitajte na stránkach našej školy
    • Naša škola používa školský informačný systém Edupage. Prihláste sa Vašim kontom a skontrolujte si Vaše známky, rozvrh, preberané učivo a domáce úlohy.
    • Sociálne siete
    • Navštívte nás aj na našich sociálnych sieťach. Sme na Facebooku, Youtube aj Instagrame...
  • Rýchle odkazy

• Máte doma štvrtáka?

Zahŕňa svoje okolie zvedavými otázkami? Prekvapuje Vás svojimi znalosťami? Zdá sa Vám šikovnejší ako jeho vrstovníci? Ak mu navyše počítanie nerobí problémy a vy chcete, aby sa jeho schopnosti rozvíjali a naučil sa počítač rozumne využívať, ponúkame vám možnosť prihlásiť vaše dieťa do triedy 5. ročníka zameranej na vyučovanie matematiky, informatiky a prírodovedných predmetov.

Zápis detí do materskej školy na školský rok 2024/2025 bude v dňoch

2.5.2024 - 15.5.2024
    v čase od 10:00 do 14:00 hod.

Zápis sa realizuje:

-osobne, v budove ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša, Horná 22 Šaľa