• Oznam školskej jedálne

• Vážení rodičia.

S účinnosťou od 1. septembra 2023 je opäť možná dotácia na stravu na všetky deti, ktoré navštevujú základnú školu. O dotáciu na stravu musí rodič požiadať. V prípade, že ste už na našu výzvu cez prázdniny reagovali (boli zaslané správy) a žiadosť podali, nemusíte žiadať znovu.

Ak ste výzvu nezachytili, žiadosť stále môžete podať do 04. 09. 2023 cez vaše rodičovské konto Edupage v záložke

Žiadosti/Vyhlásenia kliknete na červené plus pridať žiadosť/vyhlásenie vyberiete Žiadosť o dotáciu na stravu-Návratka-platí od 1.9.2023

Ďalej informujeme, že naša škola od septembra prechádza na nový systém -Školská jedáleň- cez edupage. Doterajší systém https://eskoly.sk/jmurgasa spolu s aplikáciu nebude od septembra funkčný.

!!! Prihlasovanie a odhlasovanie z obedov bude možné LEN cez vaše kontá edupage, vždy do 7,30h aktuálneho dňa !!! Telefonické odhlasovanie len vo výnimočných prípadoch.

Z tohoto dôvodu bude potrebná výmena čipov. Žiaci po nástupe do školy pôvodné čipy vrátia a dostanú nové, ktoré sa budú používať na odoberanie stravy a časom aj na "čipovanie" príchodov a odchodov žiakov zo školy.