• NOVÝ SPÔSOB PRIHLASOVANIA NA PRÍPRAVU NA CAMBRIDGE ENGLISH SKÚŠKY

• 02.09.2023 15:19
      • V školskom roku 2023/ 2024 prihlasovanie na prípravu na jazykové skúšky Cambridge English bude prebiehať iným spôsobom ako doteraz.

Kúžky budú fungovať nasledovne:
        S angličtinou ďalej, jazyková úroveň A1 - A2, pondelok a streda, čas: 14:00 - 15:00, 3. - 9. ročník
        S angličtinou ďalej, jazyková úroveň B1 - B2, utorok a štvrtok, čas: 14:00 - 15:00, 3. - 9. ročník

• Krúžok S angličtinou ďalej, jazyková úroveň B1 - B2

V rámci krúžku sa vo štvrtky zameriame na úroveň B2.. Na jazykovú úroveň B1 sa zameriame v utorky.

Krúžok S angličtinou ďalej, jazyková úroveň A1 - A2

V rámci krúžku sa v stredy zameriame na jazykovú úroveň A2. Na jazykovú úroveň A1 sa zameriame v pondelky.

V jazykovej úrovni C1 a C2, kde sa pripravuje šesť žiakov sa nič nemení. Žiaci sa prihlasujú u vedúceho Cambridge English Exam Preparation Centre Mgr. Ľubomíra Čagáneka. Súhlas musia udeliť aj rodičia, príprava bude prebiehať online v aplikácii ZOOM v pondelky v čase od 15:15 - 16.15, začíname 11.9.2023.

V prípade, že neviete akú máte jazykovú úroveň anglického jazyka, poraďte sa s pánom učiteľom Mgr. Ľubomírom Čagánekom.